Informujemy, że nasza strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

The Wand Plus - system do bezbolesnego podawania znieczuleń

W naszych gabinetach dokładamy starań, aby wykonywane zabiegi były dla pacjenta bezbolesne. Proponujemy następujące rodzaje znieczuleń:

  • Znieczulenie miejscowe powierzchniowe wykonywane za pomocą żelu. Służy do znieczulenia błony śluzowej i tkanek na niewielkiej głębokości. Można wykonywać w nim drobne zabiegi chirurgiczne, takie jak nacięcie ropnia lub stosować je przed właściwym znieczuleniem podawanym za pomocą strzykawki.

  • Znieczulenie miejscowe nasiękowe i przewodowe wykonywane nowoczesnym systemem The Wand Plus™. Jego konstrukcja, wygląd i działanie pozwalają na wyeliminowanie stresu związanego używaniem klasycznej strzykawki. Urządzenie to umożliwia bardzo powolne podawanie środków znieczulających - płyn jest wchłaniany miejscowo, a nie wtłaczany pod dużym ciśnieniem (jak w klasycznych strzykawkach), komputer dozuje podawany płyn z precyzją, która jest nieosiągalna przy ręcznym podawaniu. Eliminuje to ból powodowany "rozpychaniem" się środka znieczulającego w tkankach oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia wstrząsu w wyniku podania środka znieczulającego do naczynia krwionośnego.

  • Znieczulenie miejscowe nasiękowe i przewodowe podawane za pomocą strzykawek typu Carpula z igłami o niewielkich średnicach (0.3 - 0.4mm). Stosujemy znane i sprawdzone środki znieczulające produkcji niemieckiej - Ubistesin i Ubistesin forte. Charakteryzują się one doskonałym znoszeniem bólu, długim działaniem oraz bezpieczeństwem dla pacjenta - fabrycznie pakowane są w gotowe, jednorazowe naboje.